default logo

Druki hotelowe w ofercie Paradis:

gotowe_druki_hotelowedruk_z_projektu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Aby przejść do konkretnego działu, kliknij w jedną z powyższych ilustracji)

 

Oferta

Od wielu lat specjalizujemy się w kompleksowej dostawie druków hotelowych dla hoteli, dostarczając produktu zarówno do hoteli sieciowych, jak i wykonując zlecenia indywidualne. Realizujemy zamówienia na wszelkiego typu druki hotelowe: zawieszki na drzwi, karty meldunkowe, druki konferencyjne i restauracyjne, regulaminy i instrukcje do pokoi i wiele innych. Stale współpracujemy z wieloma hotelami w Polsce i za granicą.

Współpraca

Oferujemy kompleksową obsługę naszych klientów od przygotowania projektów do odebrania gotowych materiałów. Druki hotelowe dostarczamy na terenie całego kraju. Oferujemy liczne wzory wykrojników do wykonania specyficznych dla branży hotelarskiej wzorów druków. W naszej ofercie znajduje się także szeroka gama gotowych, standardowych produktów, które można szybko i łatwo zamówić w naszym sklepie online. Nasze wydawnictwo współpracowało z następującymi markami:

loga_paradis-1

 

Doświadczenie

Realizujemy zlecenia na druk materiałów dla kilkudziesięciu hoteli, posiadamy wieloletnie doświadczenie i zaplecze produkcyjne pod realizację tego typu zleceń. Materiały wykańczamy w własnym zakładzie introligatorskim. Zarówno druk jak i prace wykończeniowe produktów wykonują pracownicy z wieloletnim doświadczeniem.

Referencje

Grupa Hotelowa Orbis

Holiday Inn Express Warsaw Airport

Hotele DeSilva