default logo

Kalendaria 2020 (bloczki)

Kalendaria na rok 2020 naszej produkcji można wykorzystywać w produkcji kalendarzy: dwudzielnych, trójdzielnych, czterodzielnych, pięciodzielnych, sześciodzielnych. Kalendaria 2020 dostarczamy w formie gotowej do montażu do plecków, tj. w klejonych 12-stronicowych bloczkach na tekturowej podkładce. Naszym głównym atutem jest bogata oferta wersji językowych i wysoka jakość wykonania. Serdecznie zapraszamy do składania zapytań ofertowych na wybrane kalendaria, oferujemy korzystne rabaty na wczesne zamówienia.

 

Zamówienia online
Nasze kalendaria można zamówić online w naszym sklepie internetowym sklep Oferujemy gotowe, klejone kalendaria 2020 do kalendarzy dwudzielnych, trójdzielnych, czterodzielnych, pięcidzielnych oraz szcześciodzielnych. Kalendaria dostarczamy w bloczkach, 12 arkuszy na tekturowej podkładce.
Masz pytania o nasze kalendaria?
Zadzwoń do nas: 12 429 48 52 lub napisz na adres: paradis@paradis.pl Wenn Sie Fragen zum Angebot haben, können Sie hier Kontakt mit Uns aufnehmen: m.kaluza@paradis.pl Si vous avez des questions concernant notre offre, n'hésitez pas à prendre contact avec nous: m.kaluza@paradis.pl

Kalendaria 2020 Międzynarodowe

Kalendaria do kalendarzy trójdzielnych, czterodzielnych, pięciodzielnych oraz sześciodzielnych z informacjami w 5 językach. Dwa warianty kolorystyczne

Kalendaria 2020 Europejskie

Kalendaria do kalendarzy trójdzielnych, czterodzielnych, pięciodzielnych oraz sześciodzielnych z informacjami w 6 językach.

Kalendaria 2020 Compact

Kalendaria do kalendarzy trójdzielnych oraz czterodzielnych w ciekawych wariantach kolorystycznych.

Kalendaria 2020 Classic

Klasyczne kalendaria, dostępne do kalendarzy trójdzielnych oraz czterodzielnych 2020.

Kalendaria 2020 Panoramiczne

Kalendaria panoramiczne (1500x350mm) do kalendarzy trójdzielnych, czterodzielnych oraz pięciodzielnych, dostępne w dwóch wariantach językowych.

Kalendaria 2020 Niemieckie

Kalendaria z wiodącym językiem niemieckim, do kalendarzy trójdzielnych, czterodzielnych, pięciodzielnych oraz sześciodzielnych.

Call Now ButtonZadzwoń do nas!