default logo

Kalendaria 2021 (bloczki do kalendarzy)

Kalendaria na rok 2021 naszej produkcji można wykorzystywać w produkcji kalendarzy: dwudzielnych, trójdzielnych, czterodzielnych, pięciodzielnych, sześciodzielnych. Kalendaria dostarczamy w formie gotowej do montażu do plecków, tj. w klejonych 12-stronicowych bloczkach na tekturowej podkładce. Naszym głównym atutem jest bogata oferta wersji językowych i wysoka jakość wykonania. Serdecznie zapraszamy do składania zapytań ofertowych na wybrane kalendaria, oferujemy korzystne rabaty na wczesne zamówienia.

Kalendaria 2021 Classic

Klasyczne kalendaria, dostępne do kalendarzy trójdzielnych oraz czterodzielnych 2021.

Kalendaria 2021 Międzynarodowe

Kalendaria do kalendarzy trójdzielnych, czterodzielnych, pięciodzielnych oraz sześciodzielnych z informacjami w 5 językach. Dwa warianty kolorystyczne

Kalendaria 2021 Niemieckie

Kalendaria z wiodącym językiem niemieckim, do kalendarzy trójdzielnych, czterodzielnych, pięciodzielnych oraz sześciodzielnych.

Kalendaria 2021 Europejskie

Kalendaria do kalendarzy trójdzielnych, czterodzielnych, pięciodzielnych oraz sześciodzielnych z informacjami w 6 językach.

Kalendaria 2021 Panoramiczne Europejskie

Kalendaria panoramiczne (150x350mm) do kalendarzy trójdzielnych, czterodzielnych z wiodącym językiem angielskim

Kalendaria 2021 Panoramiczne Classic

Kalendaria panoramiczne (150x350mm) do kalendarzy trójdzielnych, czterodzielnych

Kalendaria 2021 Dwudzielne

Kalendaria do kalendarzy dwudzielnych na rok 2021

Masz pytania o nasze kalendaria?
Zadzwoń do nas: 12 429 48 52 lub napisz na adres: paradis@paradis.pl Wenn Sie Fragen zum Angebot haben, können Sie hier Kontakt mit Uns aufnehmen: m.kaluza@paradis.pl Si vous avez des questions concernant notre offre, n'hésitez pas à prendre contact avec nous: m.kaluza@paradis.pl

Call Now ButtonZadzwoń do nas!