default logo

Kalendarze pięciodzielne i sześciodzielne 2020

Kalendarze pięciodzielne na rok 2020

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na kalendarze 2020. Wydawnictwo Drukarnia Paradis z Krakowa od wielu lat oferuje wysokiej jakości kalendarze firmowe. Specjalizujemy się w produkcji kalendarzy pięciodzielnych i sześciodzielnych z kaszerowaną główką. Posiadamy bogaty asortyment kalendariów z wieloma opcjami językowymi. Wykonujemy także kalendarze trójdzielne, czterodzielne. W naszej ofercie znajdą Państwo także kalendarze biurkowe oraz książkowe, z bogatą ofertą opraw i wykończeń. Do naszych kalendarzy oferujemy bogaty wybór kalendariów, z licznymi wersjami językowymi. Kalendarium sześciodzielne w naszych kalendarzach zaczyna się od grudnia 2019 roku, kończy na kwietniu 2021 roku – w kalendarzu jest 18 miesięcy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kalendarzy pięciodzielnych i sześciodzielnych na rok 2020. Oferujemy wsparcie przy opracowaniu projektu graficznego na główce,  rozmieszczeniu informacji teleadresowych na pleckach kalendarza, dopasowaniu kolorystyki plecków.

Kalendarze drukowane w naszej firmie dostarczamy na terenie całej Polski, oferujemy także możliwość wysyłki kalendarzy za granicę.

Kalkulacja ceny
Potrzebujesz wycenę kalendarzy? Prześlij do nas zapytanie za pomocą formularza online i zamów już dziś kalendarze czterodzielne z Krakowa!

W celu otrzymania oferty w formacie elektronicznym i pełnego cennika prosimy o kontakt na adres: paradis@paradis.pl lub telefonicznie: 12 429 48 52 lub kom. 509 529 670 Zapraszamy także do naszego sklepu online.Call Now ButtonZadzwoń do nas!