default logo

Druk kalendarzy trójdzielnych na rok 2020

Kalendarze trójdzielne 2020

Druk kalendarzy trójdzielnych – Wydawnictwo Drukarnia Paradis od wielu lat oferuje wysokiej jakości kalendarze firmowe. Specjalizujemy się w produkcji kalendarzy trójdzielnych z kaszerowaną główką. Posiadamy bogaty asortyment kalendariów z wieloma opcjami językowymi. Wykonujemy także kalendarze czterodzielne, dwudzielne, pięciodzielne, sześciodzielne. W naszej ofercie znajdą Państwo także kalendarze biurkowe oraz książkowe, z bogatą ofertą opraw i wykończeń. Zleć druk kalendarzy trójdzielnych na rok 2020 jeszcze dziś!

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór kalendariów w licznych wersjach językowych oraz kolorystycznych. Dla klientów zainteresowanych kalendarzami 2020 z projektem indywidualnym oferujemy wsparcie w przygotowaniu projektów graficznych na główki kalendarzy i doborze kolorystyki plecków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji kalendarzy i doświadczonych introligatorów, przygotowujących wysokiej jakości produkt dla klienta.

Do zadruku plecków wykorzystujemy druk offsetowy oraz metodę sitodruku, zależnie od potrzeb klienta. Kalendarze 2020 dostarczamy z taśmą do zaznaczania daty. Możliwe jest także zamówienie kopert do kalendarzy albo tekturowych pudełek.

Naszym klientom oferujemy własny transport kalendarzy na terenie Krakowa. Kalendarze do innych miejscowości dostarczamy za pośrednictwem firm spedycyjnych. Kalendarze 2020 wysyłamy także do naszych kontrahentów z innych krajów europejskich.

Naszym atutem jest bardzo bogata oferta kalendariów do kalendarzy trójdzielnych: przygotowujemy liczne wersje kolorystyczne i językowe. Nasze kalendaria dostępne są także w wielu formatach.

 

W celu otrzymania oferty w formacie elektronicznym i pełnego cennika prosimy o kontakt na adres: paradis@paradis.pl lub telefonicznie: 12 429 48 52 lub kom. 509 529 670 Zapraszamy także do naszego sklepu online.Call Now ButtonZadzwoń do nas!