Oferta druków hotelowych

Od wielu lat specjalizujemy się w kompleksowej dostawie druków hotelowych dla hoteli i hosteli dostarczając produktu zarówno do hoteli sieciowych, jak i wykonując zlecenia indywidualne. Realizujemy zamówienia na wszelkiego typu druki hotelowe: zawieszki na drzwi, karty meldunkowe, druki konferencyjne i restauracyjne, regulaminy i instrukcje do pokoi i wiele innych. Stale współpracujemy z wieloma hotelami w Polsce i za granicą.

Realizacje zamówień indywidualnych na druki hotelowe

Realizujemy kompleksowe zlecenia hoteli na dostawę szerokiej gamy druków hotelowych od rachunków i druków administracyjnych, przez zawieszki na drzwi hotelowe po materiały reklamowe, foldery i katalogi. Wykonujemy skład projektów z przesłanych materiałów i oferujemy sprawną realizację  zamówień. Zapraszamy do składania zapytań o konkretne, potrzebne druki.

Zapytania prosimy składać na adres: paradis@paradis.pl
Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego: 12 429 48 52.
Oferujemy możliwość spotkania z przedstawicielem naszej drukarni w celu prezentacji naszych realizacji i ustalenia warunków współpracy.

Współpraca

Oferujemy kompleksową obsługę naszych klientów od przygotowania projektów do odebrania gotowych materiałów. Druki hotelowe dostarczamy na terenie całego kraju. Oferujemy liczne wzory wykrojników do wykonania specyficznych dla branży hotelarskiej wzorów druków. W naszej ofercie znajduje się także szeroka gama gotowych, standardowych produktów, które można szybko i łatwo zamówić w naszym sklepie online. Nasze wydawnictwo współpracowało z następującymi markami:

Doświadczenie

Realizujemy zlecenia na druk materiałów dla kilkudziesięciu hoteli, posiadamy wieloletnie doświadczenie i zaplecze produkcyjne pod realizację tego typu zleceń. Materiały wykańczamy we własnym zakładzie introligatorskim. Zarówno druk jak i prace wykończeniowe produktów wykonują pracownicy z wieloletnim doświadczeniem.

Referencje

Grupa Hotelowa Orbis

Holiday Inn Express Warsaw Airport

Hotele DeSilvaZadzwoń do nas!