default logo

Zawieszki na drzwi – oferta druku zawieszek hotelowych

Zawieszki na drzwi hotelowe z dowolną treścią, służące do wieszania na klamkach pokoi hotelowych. Najczęściej wykonujemy zawieszki do pokoi,  z informacją „Nie przeszkadzać / Do not disturb” na awersie i „Proszę posprzątać pokój / Please clean the room” na rewersie, także w innych wersjach językowych. Wykonujemy także zawieszki, na których klient może zaznaczyć produkty, jakie chciałby zjeść na śniadanie. Zawieszki wykonujemy na gotowych wykrojnikach, możemy także przygotować nowy wzór. Kolorystyka, treść wedle preferencji klienta. Zawieszki mogą być foliowane w celu zwiększenia ich trwałości. Nasze zawieszki, poza branża hotelarską, zamawiane są także przez salony samochodowe i serwisy (zawieszki na lusterko w samochodzie), mogą być także wykorzystywane przez centra konferencyjne czy w sprzedaży, np. z informacją o promocji czy przecenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia cen, procesu realizacji projektu, przygotowania wzoru graficznego pod wybrany wykrojnik. Wykonane zawieszki dostarczamy własnym transportem na terenie Krakowa, dostawy dla innych miast i województw realizujemy poprzez usługi firm spedycyjnych.

Gotowe zawieszki hotelowe można zamówić w naszym sklepie:

zawieszki na drzwi

Zawieszki na drzwi

W naszym sklepie online można zamówić gotowe, wydrukowane zawieszki w kilkunastu wzorach. Aby zobaczyć ofertę gotowych druków prosimy kliknąć  w powyższy obrazek.

Zamówienie indywidualne:

Realizujemy zamówienia na druk offsetowy zawieszek, zarówno według wskazanego przez klienta projektu jak i wykonując projekt w oparciu o przesłane materiały i informacje. Jeśli są Państwo zainteresowani zleceniem zamówienia na zawieszki hotelowe z indywidualnym projektem, prosimy o kontakt na adres: paradis@paradis.pl lub wypełnienie poniższego formularza kontaktowego:

[iphorm id=”14″ name=”Zapytanie o zawieszki na drzwi”]

Dostępne wzory wykrojników na zawieszki:

Dostępne wzory wykrojników można zobaczyć pobierając plik pdf:

Wykrojniki_zawieszki

Wizualizacje wykrojników:

Przyjmujemy także zamówienia na druk zawieszek wraz z wykonaniem nowego kształtu wykrojnika.