Zawieszki na drzwi – oferta druku zawieszek hotelowych

zawieszki na drzwi

zawieszki na drzwi – zamów już teraz zawieszki z twoim logo i indywidualnymi informacjami!

Zaopatrzone w widoczne logo zawieszki stanowią jeden najbardziej skutecznych elementów promocji marki.   Najczęściej wykonujemy zawieszki do pokoi,  z informacją „Nie przeszkadzać / Do not disturb” na awersie i „Proszę posprzątać pokój / Please clean the room” na rewersie, także w innych wersjach językowych. Wykonujemy także zawieszki jednorazowe, na których klient może zaznaczyć produkty, jakie chciałby zjeść na śniadanie. Zawieszki na drzwi hotelowe z dowolną treścią, służące do wieszania na klamkach pokoi hotelowych wykonujemy na wykrojnikach, które prezentowane są poniżej; możemy także przygotować nowy wzór wykrojnika. Kolorystyka oraz treść zawieszki wedle preferencji klienta – posiadamy jednak duże doświadczenie i możemy pomóc w przygotwaniu projektu, po dostarczeniu logotypu.

Zamawiane zawieszki możemy foliować w celu zwiększenia ich trwałości. Nasze zawieszki, poza branża hotelarską, zamawiają także przez salony samochodowe i serwisy (np. zawieszki na lusterko w samochodzie). Mogą być także wykorzystywane przez centra konferencyjne czy w sprzedaży, np. z informacją o promocji czy przecenie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia cen, procesu realizacji projektu, przygotowania wzoru graficznego pod wybrany wykrojnik. Wykonane zawieszki dostarczamy własnym transportem na terenie Krakowa, dostawy dla innych miast i województw realizujemy poprzez usługi firm spedycyjnych.

 

Gotowe zawieszki na drzwi hotelowe można zamówić w naszym sklepie:

zawieszki na drzwi hotelowe

zawieszki na drzwi hotelowe – gotowe produkty do zamówienia online, zamów je już teraz!

 

W naszym sklepie online można zamówić gotowe, wydrukowane zawieszki w kilkunastu wzorach. Aby zobaczyć ofertę gotowych druków prosimy kliknąć  w powyższy obrazek.

 

Zamówienie indywidualne na zawieszki na drzwi:

Realizujemy zamówienia na druk offsetowy zawieszek, zarówno według wskazanego przez klienta projektu jak i wykonując projekt w oparciu o przesłane materiały i informacje. Jeśli są Państwo zainteresowani zleceniem zamówienia na zawieszki hotelowe z indywidualnym projektem, prosimy o kontakt na adres: paradis@paradis.pl 


Zadzwoń do nas!