Kalendaria 2024 (bloczki do kalendarzy)

Kalendaria na rok 2024 naszej produkcji można wykorzystywać w produkcji kalendarzy: dwudzielnych, trójdzielnych, czterodzielnych, pięciodzielnych, sześciodzielnych. Kalendaria dostarczamy w formie gotowej do montażu do plecków, tj. w klejonych 12-stronicowych bloczkach na tekturowej podkładce. Naszym głównym atutem jest bogata oferta wersji językowych i wysoka jakość wykonania. Serdecznie zapraszamy do składania zapytań ofertowych na wybrane kalendaria, oferujemy korzystne rabaty na wczesne zamówienia. Nasze kalendaria można także kupić w sklepie online.

Kalendaria 2024 Kompakt

Klasyczne kalendaria, dostępne do kalendarzy trójdzielnych oraz czterodzielnych 2024

Kalendaria 2024 Classic

Klasyczne kalendaria, dostępne do kalendarzy trójdzielnych oraz czterodzielnych 2024

Kalendaria 2024 Międzynarodowe 2024

Kalendaria do kalendarzy trójdzielnych, czterodzielnych, pięciodzielnych oraz sześciodzielnych z informacjami w 4 językach. Dwa warianty kolorystyczne

Kalendaria 2024 Niemieckie

Kalendaria z wiodącym językiem niemieckim, do kalendarzy trójdzielnych, czterodzielnych, pięciodzielnych oraz sześciodzielnych.

Kalendaria 2024 Europejskie

Kalendaria do kalendarzy trójdzielnych, czterodzielnych, pięciodzielnych oraz sześciodzielnych z informacjami w 5 językach.

Kalendaria 2024 Panoramiczne Europejskie

Kalendaria panoramiczne (150x350mm) do kalendarzy trójdzielnych, czterodzielnych 2024

Masz pytania o nasze kalendaria?
Zadzwoń do nas: 12 429 48 52 lub napisz na adres: paradis@paradis.pl Wenn Sie Fragen zum Angebot haben, können Sie hier Kontakt mit Uns aufnehmen: m.kaluza@paradis.pl Si vous avez des questions concernant notre offre, n'hésitez pas à prendre contact avec nous: m.kaluza@paradis.pl

Zadzwoń do nas!