Kalendarze firmowe 2024

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na kalendarze 2024. Wydawnictwo Drukarnia Paradis od wielu lat oferuje wysokiej jakości kalendarze firmowe. Specjalizujemy się w produkcji kalendarzy trójdzielnych z kaszerowaną główką. Posiadamy bogaty asortyment kalendariów z wieloma opcjami językowymi. Wykonujemy także kalendarze czterodzielne, dwudzielne, pięciodzielne, sześciodzielne. W naszej ofercie znajdą Państwo także kalendarze biurkowe oraz książkowe, z bogatą ofertą opraw i wykończeń.

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór kalendariów w licznych wersjach językowych oraz kolorystycznych. Dla klientów zainteresowanych kalendarzami 2024 z projektem indywidualnym oferujemy wsparcie w przygotowaniu projektów graficznych na główki kalendarzy i doborze kolorystyki plecków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji kalendarzy i doświadczonych introligatorów, przygotowujących wysokiej jakości produkt dla klienta.

Do zadruku plecków wykorzystujemy druk offsetowy oraz metodę sitodruku, zależnie od potrzeb klienta. Kalendarze 2024 dostarczamy z taśmą do zaznaczania daty. Możliwe jest także zamówienie kopert do kalendarzy albo tekturowych pudełek.

Naszym klientom oferujemy własny transport kalendarzy na terenie Krakowa. Kalendarze do innych miejscowości dostarczamy za pośrednictwem firm spedycyjnych. Kalendarze 2024 wysyłamy także do naszych kontrahentów z innych krajów europejskich.

Kalkulacja ceny
Sklep online
W naszym sklepie dostępne są kalendaria do kalendarzy na rok 2024, oferowane w klejonych bloczkach. Oferujemy kalendaria do kalendarzy trójdzielnych, czterodzielnych, pięciodzielnych oraz sześciodzielnych 2024.

 

30 lat doświadczenia w druku kalendarzy firmowych i reklamowych

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Drukiem i montażem kalendarzy zajmujemy się od początku lat 90, stale doskonaląc jakość dostarczanych produktów. W chwili obecnej posiadamy największy wybór dostępnych kalendariów oraz wariantów językowych. Realizujemy bardzo dużo zleceń autorskich, wysyłamy kalendarze do licznych krajów europejskich.

W celu otrzymania oferty w formacie elektronicznym i pełnego cennika prosimy o kontakt na adres: paradis@paradis.pl lub telefonicznie: 12 429 48 52 lub kom. 509 529 670

Kalendarze pięciodzielne 2024Kalendarze sześciodzielne 2024

Zadzwoń do nas!