Kalendarze trójdzielne 2024

Wydawnictwo Drukarnia Paradis oferuje wysokiej jakości kalendarze trójdzielne 2024. Specjalizujemy się w produkcji kalendarzy trójdzielnych z kaszerowaną główką. Posiadamy bogaty asortyment kalendariów z wieloma opcjami językowymi. Wykonujemy także kalendarze czterodzielne, dwudzielne, pięciodzielne, sześciodzielne. W naszej ofercie znajdą Państwo także kalendarze biurkowe oraz książkowe, z bogatą ofertą opraw i wykończeń. Zleć druk kalendarzy trójdzielnych na rok 2024 jeszcze dziś!

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór kalendariów w licznych wersjach językowych oraz kolorystycznych. Dla klientów zainteresowanych kalendarzami 2024 z projektem indywidualnym oferujemy wsparcie w przygotowaniu projektów graficznych na główki kalendarzy i doborze kolorystyki plecków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji kalendarzy i doświadczonych introligatorów, przygotowujących wysokiej jakości produkt dla klienta.

Do zadruku plecków wykorzystujemy druk offsetowy oraz metodę sitodruku, zależnie od potrzeb klienta. Kalendarze dostarczamy z taśmą do zaznaczania daty.

Naszym klientom oferujemy własny transport kalendarzy na terenie Krakowa. Towar do innych miejscowości w Polsce i do naszych kontrahentów z innych krajów europejskich dostarczamy za pośrednictwem firm spedycyjnych. Kalendarze na życzenie klienta możemy dodatkowo pakować do pudełek kartonowych co dodatkowo zwiększy ich bezpieczeństwo podczas transportu.

Naszym atutem jest bardzo bogata oferta kalendariów do kalendarzy trójdzielnych: przygotowujemy liczne wersje kolorystyczne i językowe. Nasze kalendaria dostępne są także w wielu formatach.

W celu otrzymania oferty w formacie elektronicznym i pełnego cennika prosimy o kontakt na adres: paradis@paradis.pl lub telefonicznie: 12 429 48 52 lub kom. 509 529 670 Zapraszamy także do naszego sklepu online.Zadzwoń do nas!