Kalendarze czterodzielne 2024

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na kalendarze 2024. Wydawnictwo Drukarnia Paradis z Krakowa od wielu lat oferuje wysokiej jakości kalendarze firmowe. Specjalizujemy się w produkcji kalendarzy trójdzielnych i czterodzielnych z kaszerowaną główką. Posiadamy bogaty asortyment kalendariów z wieloma opcjami językowymi. Wykonujemy także kalendarze czterodzielne, dwudzielne, pięciodzielne, sześciodzielne. W naszej ofercie znajdą Państwo także kalendarze biurkowe oraz książkowe, z bogatą ofertą opraw i wykończeń. Do naszych kalendarzy czterodzielnych oferujemy bogaty wybór kalendariów, z licznymi wersjami językowymi. Nasza oferta na rok 2024 zawiera także kalendarze kompaktowe ze zmniejszonym kalendarium oraz szerokie kalendaria panoramiczne. Zamówienie kalendarzy w naszej drukarni to gwarancja dobrej jakości. Kalendarze składamy ręcznie, mamy 30 lat doświadczenia.

Kalkulacja ceny
Potrzebujesz wycenę kalendarzy? Prześlij do nas zapytanie za pomocą formularza online i zamów już dziś kalendarze czterodzielne z Krakowa!

W celu otrzymania oferty w formacie elektronicznym i pełnego cennika prosimy o kontakt na adres: paradis@paradis.pl lub telefonicznie: 12 429 48 52 lub kom. 509 529 670 Zapraszamy także do naszego sklepu online.Zadzwoń do nas!